مقاله ، علمی ، پزشکی ، تفریحی و سرگرمی

جملات زیبا و مفهومی امیدوار کننده

نویسنده :محمود راکرز
تاریخ:چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393-06:27 ب.ظ


http://sinasarami.loxtarin.com/upload/sinasarami/image/%D8%BA%D9%85.jpg

جملات زیبا در مورد زندگی

در زندگی؛

زمانهایی فرا می رسد که تصور میکنی همه چیز به پایان رسیده است

در حالی که آن زمان ، نقطه آغاز است !

جملات زیبا در مورد زندگی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

داستان کوتاه آن مرد آشنا

نویسنده :محمود راکرز
تاریخ:یکشنبه 28 اردیبهشت 1393-11:32 ق.ظ

Increased client power :

 
Today with one click , consumers will compare competitors and their merchandise and their responses in an exceedingly fraction of a second to receive. got to drive to the shop , park , waiting within the queue isn't disputation with vendors .

 

Even if they need to cost your application ( as an example the building and price ticket ) in order that suppliers will give consumers ought to contact with him , the simplest way to form a young hand . Shoppers will be part of hands with others to feature volume buying , the larger discount advantages .

 

Access to a lot of kinds of merchandise and services:

Today, consumers will order virtually something that they require to via the net ( in my country the event of commerce and net business to tend to the current finish ) , like furnishings , laundry machines , management substance , legal and medical .

 

For example, the biggest of its Amazon book store with over 3 million volumes is introduced ; Bvjv condition has no physical book store therefore it cannot cope. in addition , customers ar able to order these merchandise from round the world for individuals to countries wherever the value of Balasrvkar that have special standing is taken into account . this implies that customers will order Balam countries with prices and costs of products and services required to be a lot of Arza countries reduced their defrayal, .

 

In order to facilitate a lot of interaction and order selecting :

Today's customers will use reception , workplace or perhaps through telephone , twenty four hours on a daily basis, seven days per week to grant their orders additionally to the time it's merchandise at very cheap .

داستان کوتاه آن مرد آشنا

داستان کوتاه آن مرد آشنا

پیر مرد با سختی و درد سرفه ای کرد و اشکهای گرمش رو از روی صورت پر چین و چروکش پاک نمود .دلش گرفته بود خیلی خیلی هم گرفته بود و این بخاطر بد قولیش بود. ۳۵ سال بود مشهدی غلامرضا تو همچی روزی تو حرم مولاش بود هر جور که بود تا حالا خودش رو بموقع رسونده بود .آخه ۳۵ سال قبل یه نذرکرده بود ،نذر کرده بود اگه خدا پسرش محمد رضا را بهش سالم برگردونه تولد صاحب اسمش بره پابوس اقا.ادامه داستان کوتاه آن مرد آشنا


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اس ام اس و پیامک جدید و خنده دار

نویسنده :محمود راکرز
تاریخ:پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393-11:20 ق.ظ

اس ام اس و پیامک جدید و خنده دار

لبخند (قسمت اول)

رفتم آسایشگاه برای دیدن سالمندان، مسئول اونجا میگه :اومدی عیادت؟

میگم :پ ن پ اومدم چندتا از این پیرمرد پیرزنا رو ببرم بزرگ کنم!


ادامه اس ام اس و پیامک جدید و خنده دار


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

داستان کوتاه رز آبی

نویسنده :محمود راکرز
تاریخ:چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393-08:13 ب.ظ

داستان کوتاه رز آبی

چهار نفر از اعضاء خانواده قرار بود به مهمانی به منزل ما بیایند.همسرم سخت مشغول تهیّه و تدارک بود.
پیشنهاد کردم به سوپرمارکت بروم و بعضی اقلامی را که لازم بود بگیرم، مثل لامپ، حوله کاغذی، کیسه زباله، مواد شوینده و امثال آن.  از خانه بیرون رفتم.

داخل مغازه از این سو به آن سو شتابان رفتم و آنچه می خواستم برداشتم و به طرف صندوق رفتم تا بهای آنها را بپردازم.

داستان کوتاه رز آبی

در راهروی باریکی جوانی ایستاده و راه را بسته بود؛ بیش از شانزده ساله به نظر نمی آمد.
من هم زیاد عجله نداشتم، پس با شکیبایی ایستادم تا پسر جوان متوجّه وجود من بشود.
در این موقع دیدم که با هیجان دستش را در هوا تکان داد و با صدای بلندی گفت، “مامان، من اینجام.”ادامه مطلب را از اینجا دنبال کنید


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مقاله پزشکی سبک زندگی روزانه بهتر برای پیشگیری از کمر درد

نویسنده :محمود راکرز
تاریخ:یکشنبه 21 اردیبهشت 1393-06:06 ب.ظ

مقاله پزشکی سبک زندگی روزانه بهتر برای پیشگیری از کمر درد

http://www.hidoctor.ir/wp-content/uploads/2013/08/115.jpg
وقتی كه به بیماری‌ها و ناراحتی‌های رایج در میان مردم فكر می‌كنید، احتمالا كمردرد را یكی از آنها تلقی نمی‌كنید، اما كمردرد نیز یكی از دردها و ناراحتی‌های شایع در میان مردم است.

به گزارش افکارنیوز: كمردرد را نمی‌توان یك ناراحتی و مشكل جدید قلمداد كرد و اجداد ما نیز دچار آن می‌شدند، اما ظاهرا تعداد افرادی كه از كمردرد رنج می‌برند این روزها بیشتر شده است، مخصوصا دردی كه در قسمت پایین كمر می‌پیچد این روزها بیشتر شده است، علت افزایش این درد میان مردم هنوز نامشخص است، اما متخصصان می‌گویند كه چاقی و كمبود تحرك فیزیكی نقش مهمی را در این زمینه ایفا می‌كند. این دردها خیلی سخت درمان می‌شوند و هر چند وقت یكبار گریبانگیر فرد می‌شوند. اضافه وزن و حمل چربی بیشتر باعث ایجاد فشار بیشتر روی مفاصل و عضلات می‌شود و حركت نداشتن به اندازه كافی نیز باعث سخت‌تر شدن و افزایش فشار در این نقاط می‌شود. برخی از انواع كمردردها بسیار تیز هستند و به طور ناگهانی بروز می‌كنند، مثل وقتی كه مبل سنگینی را تكان می‌دهید و یا ورزش سنگین انجام می‌دهید، اما اغلب كمردردها ناشی از عادات هر روزی ما هستند كه به آنها بی‌اهمیت هستیم و رفته‌رفته بزرگ‌تر و حادتر می‌شوند.

برای پیشگیری از کمر درد ، بدنتان را از كمر خم نكنید .
اكثر ما عادت داریم كه به هنگام برداشتن یا گذاشتن چیزی تا جایی‌كه ممكن است كمرمان را خم كنیم و به آن حالت قوسی شكل بدهیم، اما بهتر است كه هر چه زودتر این عادت را ترك كنیم و به جای آنكه خود را از كمر خم كنیم، از طرف كفل‌ها خم شویم تا به نخاع و مهره‌های كمر فشار وارد نشود. یعنی به هنگام برداشتن چیزی تا جایی‌كه ممكن است كمرمان را صاف نگه‌داریم و از باسن خودمان را به سمت پایین نزدیك كنیم.

گیاهان دارویی چینی
وقتی كه از داروهای شیمیایی نتیجه نمی‌گیرید بهتر است داروهای سنتی چینی را نیز امتحان كنید. برخی از این گیاهان دارویی عبارتند از گان كائو، كوشِن و لنیگ‌زی.
افرادی كه به هنگام آلرژی دچار تب یونجه می‌شوند و یا اینكه از آلرژی Rhinitis رنج می‌برند با این گیاهان دارویی، تا حدود زیادی درمان می‌شوند. در حال حاضر سه گروه پزشكی مشغول بررسی تأثیرات این گیاهان در درمان آلرژی‌ها هستند.
از كفش‌های مناسب استفاده كنید
برای استفاده روزمره بهتر است از كفش‌های پاشنه كوتاه و پهن استفاده كنید (پاشنه كفش‌تان از ۳ سانتیمتر بلندتر نباشد). پاشنه‌های بلند باعث ایجاد كمردرد می‌شوند. فقط در مهمانی‌های خاص از كفش‌های پاشنه بلند استفاده كنید. بهترین كفش‌ها برای پاها آنهایی هستند كه از داخل قوس مربوط به قسمت میانی كف پا را دارند.
شما می توانید برای صحیح نشستن از پشتی طبی باراد استفاده کنید
كمردرد دیگر بس است!
دلایل بسیاری می‌توانند ایجاد ناراحتی و درد در كمر كنند، مثل به حالت خمیده نشستن روی صندلی برای مدت زمان طولانی و یا حتی استفاده از كفش‌هایی كه نامناسب و غیر طبی هستند.
كمردرد را می‌توان به راحتی با ترك برخی عادات ریز و درشت روزمره از بین برد و یا از آن جلوگیری كرد.
برای خرید اینترنتی پشتی طبی باراد باید از فروشگاه اینترنتی ما دیدن فرمایید
حالت درست نشستن را یاد بگیرید
حالت شما به هنگام نشستن نباید سیخ باشد، چرا كه به قسمت پایینی كمر فشار وارد می‌شود. بهترین حالت شما به هنگام نشستن به گونه‌ای است كه كمر حالت قوسی شكل خود را حفظ كند. یعنی پایین كمر قوس داشته باشد، ولی بالای آن صاف باشد.
به جای آنكه یكجا بنشینید و مرتبا از طریق پیغام و Email با دوستان‌تان ارتباط برقرار كنید، از جا برخیزید و كمی راه بروید و سری به دوستان‌تان بزنید. نشستن به یك حالت و فرم برای مدت زمان طولانی در طول روز، بدترین كاری است كه می‌توانید برای فشار وارد كردن به كمر انجام دهید، لذا هر چند ساعت یكبار از جا برخیزید، راه بروید، كمی نرمش كنید و وزن خود را نه فقط روی كمر و نه فقط روی پاها، بلكه روی تمام بدن‌تان پخش كنید. معمولا كمردرد به طور خود به خود برطرف می‌شود.
۹۰ درصد از افرادی كه به كمر درد مبتلا می‌شوند طی ۴ تا ۶ هفته بعد بدون آنكه كاری انجام داده باشند، بهبودی می‌یابند، اما به هر حال تمام این افراد می‌خواهند كه این مدت را درد نكشند و خیلی سریع‌تر از درد خلاصی یابند. آنها به سراغ روش‌های درمانی بسیاری می‌روند از روش‌های درمانی خانگی گرفته تا انواع داروها، اما بهتر است كه در هنگام ابتلا به كمردردهای مزمن حتما سری به پزشك بزنید و از او كمك بگیرید.
اگر طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت پیش دچار كمردرد شده‌اید، ابتدا كمپرس سرد را درون حوله‌ای بپیچید و هر از چند گاهی ۲۰ دقیقه آن ‌را روی محل درد بگذارید تا تورم و التهابات آن كاهش یابد. اگر دردتان مزمن است از چسب درد استفاده كنید و آن ‌را روی محل درد بچسبانید تا درد عضلات كمرتان كاهش یابد.

اگر دردتان متوسط است، ولی مدت ۵ تا۱۰ روز است كه باعث آزارتان شده است، زیر نظر پزشك از داروهای ضد التهابی استفاده كنید. اگر دردتان شدید است سعی كنید تحرك كمتری داشته باشید. ممكن است پزشك‌تان مصرف داروی شُل كننده عضلات را به شما تجویز كند.
اگر درد باعث سفت شدن و گرفتگی عضلات شما شده است به سراغ ماساژ دادن كمر و عضلات این بخش نروید، چرا كه نتیجه‌ای نخواهید گرفت، حتما سری به پزشك بزنید.

اگر درد شما بیش از ۴ هفته طول كشیده است، بهتر است از فیزیك درمانی استفاده كنید. متخصصین فیزیوتراپی با استفاده از برخی تكنیك‌ها می‌توانند به شما كمك كنند تا دردتان تسكین یابد. بعد از جلسات فیزیوتراپی، لازم است برخی تمرین‌ها را نیز انجام دهید.
فیزیوتراپ شما با استفاده از دست‌هایش برخی حركات كششی و فشاری را روی نخاع و ستون فقرات شما و هیمن‌طور بازوها و پاها اعمال می‌كند. اگر به هنگام انجام اینكار برخی صداها را از نواحی مربوطه شنیدید، تعجب نكنید. طی تحقیقاتی كه روی ۶۳۸ بیمار مبتلا به كمردرد مزمن انجام شده است، دریافته‌اند كه اثر ۱۰ جلسه فیزیوتراپی به مراتب بهتر از استفاده از داروهای مختلف در این زمینه است. انجام برخی حركات خاص نیز به كاهش فشار روی كمر كمك می‌كند.

وزن كیف
یك كیف زنانه كه در آن وسایل یك كودك ۱۵ ماهه نیز جای دارد، وزنه سنگینی است كه به شانه‌ها، گردن و كمرش آسیب می‌رساند.
وزن كیفی كه استفاده می‌كنید به همراه وسایل و لوازم داخل آن نباید بیش از ۱۰ درصد از وزن بدن‌تان باشد. در ضمن مدل كیف نیز در این زمینه تاثیرگذار است، مثلا از كیف‌هایی استفاده كنید كه بند نسبتا كوتاهی دارند، تا درست زیر بازویتان قرار بگیرند و وزن كیف بیشتر از هر حالت دیگری به بدن‌تان نزدیك باشد.
سپس با آرنج‌ كیف را به سمت پشت خود هل بدهید، یعنی وزن كیف به ستون فقرات شما نزدیك باشد و فشار كمتری به این قسمت وارد شود.
درست بخوابید
در طول شب، بدن‌تان سعی می‌كند خود را از كش و قوس‌های روزانه خلاص كند. ستون فقرات در حالت صاف قرار می‌گیرد.
پس بهتر است كه به پشت بخوابید، زانوها‌ی‌تان را كمی خم كنید. بازوهای‌تان را به اندازه زاویه
۹۰ درجه خم كنید، طوری كه بتوانید روی آرنج‌های‌تان از جا بلند شوید.
۳۰ ثانیه در این موقعیت بمانید. بعد خود را شل كنید و دوباره دراز بكشید. اگر نمی‌توانید در حالت دراز كشیده به پشت بخوابید، می‌توانید به پهلو بخوابید و یك بالش بین پاهای‌تان بگذارید تا به ستون فقرات‌تان فشار وارد نشود.
نحوه برداشتن صحیح وسایل
سعی كنید وسایل‌تان را در ارتفاع بسیار پایین قرار ندهید تا مجبور نباشید خم شوید.
برای آنكه به كمرتان فشار كمتری وارد شود سعی كنید وسایل مورد نیاز خود را كه هر روز بیشتر با آنها سر و كار دارید، دم دست نگهداری كنید تا مجبور نباشید بیش از حد خم شوید و به كمرتان فشار وارد شود. بهتر است كه این وسایل در راستای كمر و شانه‌هایتان باشند. به هنگام خم شدن و برداشتن چیزی كه روی زمین است سعی كنید زانوهای‌تان را خم كنید نه اینكه به كمرتان قوس بیشتری بدهید.

برای پیشگیری از کمر درد پیاده روی كنید
بهتر است كه بعدازظهرها به مدت ۱۰ دقیقه یك پیاده‌روی نرم و سبك‌بال داشته باشید. حركات شما به هنگام راه رفتن نرم و روان باشد. به هنگام پیاده‌روی كردن اصرار نداشته باشید كه سفت و محكم راه بروید. صاف بایستید و سپس وزن‌تان را روی پای چپ خود بیندازید. زانوی راست خود را كمی بالا ببرید و یك قدم به سمت جلو بردارید و بعد لحظه‌ای كوتاه به پایتان استراحت دهید. كمی با پاشنه پای چپ به زمین فشار بیاورید و پای راست خود را آرام روی زمین بگذارید. ابتدا پاشنه پا را زمین بگذارید و زانو را كمی خم كنید. حالا وزن بدن‌تان را روی پای راست پیاده كنید و همان كار را دوباره تكرار كنید و یك قدم دیگر به جلو بردارید. این شیوه راه رفتن باعث نرم شدن و آرامش عضلات می‌شود
وقتی كه خیلی ریلكس و آرام روی كاناپه دراز كشیده‌اید و تلویزیون تماشا می‌كنید، سعی كنید به پهلو بخوابید و بدن‌تان به حالت كشیده باشد. یك بالش زیر سرتان بگذارید. لگن به سمت جلو باشد و زانوها حدود ۱۲۰ درجه خم شوند، البته در حالت «زیگزاگ». بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه جهت خود را تغییر دهید.

Daily life better for preventing back pain

When it comes to diseases and disorders common among people you'd think of as one of them do not have back pain , but the pain and discomfort of pain is common among people.

According to Afkarnyvz : back pain, not a new problem as discomfort and suffering , and our ancestors were , but apparently many people who suffer from back pain these days has increased , especially in the lower back pain these days, most are turning cause increased pain among people is unclear , but experts say that obesity and lack of physical activity plays an important role in this field . This pain can be very difficult to treat and how often people are gripped . Overweight and carries more fat causes more strain on joints and muscles and not moving enough , causing hardening and to increase the pressure in the the . Some types of back pain are very sharp and sudden , such as when you're moving heavy furniture or doing heavy exercise , but every day we are often back pain due to habits that are unimportant to them , and gradually become larger and more acute .

To prevent back pain, your body do not bend at the waist .
Kflha bend the spine and lumbar pressure not to do so . When picking up where the thing might keep my back straight and the hips should close ourselves down .

Chinese medicinal herbs
When the chemical result is better NOT to try traditional Chinese medicine . Some of these include herbal medicine Gan Cao, cushions and Lnygzy .
When people who are allergic hay fever or are suffering from allergic Rhinitis with medicinal plants , are treated to a great extent . Currently, physicians are studying the effects of this plant in the treatment of allergies .
Use proper shoes
Flat heeled shoes for everyday use , it is better to use ( no longer than 3 cm heel wear ). Pashnhhay long can cause back pain . Only the parties can use special high heel shoes . Best shoes for your feet are those of the arch of the foot to the middle .

Low back pain is enough !
Many reasons can cause discomfort and pain in your back , like a bent sit for a long time and even use shoes that are incompatible and non- medical .
Low back pain can easily leave some everyday habits are of course destroyed or prevented .

Learn the correct sitting position
Skewer should not be sitting on your state , because your lower back is pressed . Your best way is to sit back while maintaining its arcuate form . The low back arch to be high but it is smooth .
Rather than sit together regularly and Email messaging to communicate with friends , move on and take a little walk, and some friends . Sitting in one position for long periods during the day form , is the worst thing you can do to push them back , so once every few hours up, to walk , to stretch a little bit of weight and its not just the back and not just on the legs , but can spread over the entire body . The pain is usually resolve spontaneously .
90 % of people who are suffering from back pain within 4 to 6 weeks without work to be done , recover , however , that all these people want the duration of pain and much faster Nkshnd to get rid of the pain . They come to therapy are many home treatments ranging from medications , but it is better when you suffer from chronic back pain to get help series to a doctor check and .
If you have back pain within 48 to 72 hours before the first cold compresses into Hvlhay Turn occasionally for 20 minutes and leave it on the sore area to reduce swelling and inflammation . If your pain is chronic pain , use of glue and stick it on the site of pain and muscle aches back is reduced.

If your pain is average , but within 5 to 10 days, which has been hurt , anti-inflammatory drugs , use under medical supervision . If your pain is severe , try to have less mobility . Your doctor may prescribe a muscle relaxant medication used to .
If the pain is caused by pinched muscles tighten and you turn to massage the lower back muscles and this section do not , because the result will not necessarily take the series to a doctor .

If your pain lasts longer than 4 weeks , it is best to use the physical therapy . A physical therapist can use some techniques to help you relieve your pain . After physiotherapy sessions , it is necessary to do some exercise as well .
Your physiotherapist uses hands on some stretching and compression of the spinal cord and spine and your arms and legs Hymntvr applies . If you do this when you hear some sounds from the area , do not be surprised . During the research has been done on 638 patients with chronic low back pain , found that the effects of 10 sessions of physiotherapy is far better than using different drugs in this field. Perform certain gestures but also helps to reduce the pressure on your back .

Weight Bag
A purse that means a 15 -month-old child is in place , the weight to the shoulders , neck and her back hurting .
The weight you use with quality furniture and interior should not be more than 10% of body weight . In addition to Bag model is effective in this field , for example, have a relatively short section of Kyfhayy use , so accurate weight on your forearms should be close to your body is a bag more than any other state .
Then push your elbow into the back of the bag , the bag weight is close to your spine and the pressure is reduced to this area .
Just sleep
During the night , your body tries to rid itself of daily stretches and arches . The spine is upright .
So it is better to sleep on your back , bend your knees slightly . The arms angle
90 degree bend , so that you can get up on Rnjhaytan fit .
Stay in this position for 30 seconds . Then relax and lie down again . If you can not sleep when lying on your back , you can tuck a pillow between your legs to sleep and not let the pressure Fqrattan column .
How to pick the right equipment
Do not try Vsayltan at very low altitude so you do not have to bend .
Less pressure on the lower back to try to enter the necessary tools to deal with them more every day you keep on hand to bend you do not have too back is pressed to be entered. This means that in order to be better Shanhhaytan waist . When you bend and pick something that is on the ground Try not to bend your knees to give back is greater arc .

To prevent back pain to walk
It is best afternoons walking 10 minutes a soft and have Sbkbal . Your movement is smooth walking . Do not insist that rigid when walking the walk . Stand tall and then throw your weight on your left foot . Raise your right knee slightly and take a step forward , and after a brief moment to relax feet . Slightly with the heel of his right foot , left foot on the ground and hold peaceful place on earth . Keep the heel down and the knee slightly bend. Now your body weight on your foot right foot and repeat the same thing again and take another step forward . Walk this way soften and relax the muscles.
Very relaxed and calm when dragged on the couch and watch you try to tuck your body into a state of sleep and lies . Place a pillow under your
head . Hips forward and your knees are bent at about 120 degrees , but in a " zigzag ". After 10 to 15 minutes can change your direction
امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع گردد . این مقاله از سایت هیت فا برداشت شده استداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :20
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  


Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic