تبلیغات اینستاگرام
تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام یکی از بهترین استراتژی های ممکن برای رشد کسب و کار شماست که اگر به درستی انجام شود می تواند فروش بیشتر محصولات و خدمات شما را در پی داشته باشد. هر بازاریاب و یا برندی قصد دارد تا از تمام مزایای اینستاگرام برای تجارت خود استفاده کند.

اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه و بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه ، از زمان تأسیس آن در سال 2010 مسیری طولانی را طی کرده است و مشاغل زیادی را به رشد عالی رسانده است.

مارک زاکربرگ ، مدیرعامل فیسبوک ، پتانسیل و مزایای اینستاگرام را بررسی کرد و تنها 18 ماه پس از راه اندازی آن با قیمت 1 میلیارد دلار ، آن را خریداری کرد و از آن زمان این پلتفرم همچنان به رشد خود ادامه می دهد. مشاغل شروع به ایجاد حساب کاربری در این بستر در حال رشد می کنند و اگر 100 برند برتر جهان را تجزیه و تحلیل کنید ، 90٪ از آنها دارای اکانت اینستاگرام هستند.

با وجود بسیاری از مارک ها و مشاغل موجود در اینستاگرام ، ممکن است فکر کنید ، “باید انگیزه ای برای آنها وجود داشته باشد که به طور مداوم از اینستاگرام استفاده کنند ، اما آیا واقعاً پست کردن عکس های جالب می تواند نام تجاری آن ها را معروف کند؟” نه کاملا !!

همانطور که توسط برخی از برندهای برتر دنیا اثبات شده است (و همچنین برخی از مشاغل کوچک و متوسط ​) ، چندین روش روشن برای فروش بیشتر از طریق اینستاگرام از جمله تبلیغات اینستاگرام وجود دارد.

با این حال ، اینستاگرام هنوز هم یک پلتفرم نسبتاً جدید (در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی) می باشد، و به روزرسانی های جدیدی هر روزه از آن منتشر می شود. بنابراین چگونه می توانید از همه ویژگی های جدید آن بهره ببرید ؟ مزایای اینستاگرام چیست و چگونه می توانید از آن ها بهره مند شوید؟ تبلیغات اینستاگرام چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند ؟

بهترین شرکت های تبلیغات اینستاگرام و گوگل در ایران

از بهترین شرکت های تبلیغات اینستاگرام در ایران میتوان به  شرکت گلد فالوور اشاره کرد. گلدفالوور تبلیغات هدفمند اینستاگرام را جدا از فروش فالوور اینستاگرام انجام میدهد. 

برای تبلیغات گوگل شرکت سپنته را پیشنهاد میدهیم. شرکت سپنته مجری تبلیغات گوگل در ایران است همچنین یکی از راحت ترین پنل های تبلیغات هدفمند و مدیریت شده گوگل را اداره میکند

بیش از یک سوم کاربران اینستاگرام به خرید محصولات مختلف می پردازند

در انتهای روز ، فروش چیزی است که بیشتر صاحبان مشاغل در پی آن هستند و منطقا هم اینستاگرام باید به فروش بیشتر شما کمک کند. فروش مسیر خودش را دنبال می کند اما باید بتوانید این روند را سریع تر کنید. باید از اینکه سرمایه گذاری شما موفق خواهد بود مطمئن باشید (بازگشت سرمایه شما حتمی باشد) پس اینستاگرام و تبلیعات اینستاگرام چقدر ارزشمند هستند؟

بیش از یک سوم از کاربران اینستاگرام برای خرید یک محصول آنلاین از اینستاگرام استفاده کرده اند و باعث می شود که ارزش این شبکه اجتماعی بیش از پیش مشخص شود. همانطور که اشاره کردیم ، بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه در اینستاگرام وجود دارد ، بنابراین ⅓ آنها به معنی حداقل 333333333 کاربر اینستاگرام می باشد که برای خرید محصولات ابنستاگرام را انتخاب کرده اند!

قبل از اینکه به مزایای دیگر اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام بپردازیم ، باید در مورد تعداد زیادی از مشتریان بالقوه که منتظر تعامل با برند شما هستند ، بیان کنیم. اینها تنها فالوور شما نیستند؛ افرادی هستند که سابقه خرید در اینستاگرام را دارند. خرید بعدی آنها در اینستاگرام می تواند از شرکت شما باشد! علاوه بر این ، 75٪ از کاربران اینستاگرام پس از مراجعه به یک پست تبلیغاتی در اینستاگرام ، به وب سایت برند مراجعه می کنند.

اکنون ، یک پست تبلیغاتی در اینستاگرام (یا تبلیغات اینستاگرام) با یک پست ارگانیک که در اینستاگرام خود منتشر کرده اید متفاوت است. تبلیغات اینستاگرام پست هایی هستند که شما از آن ها حمایت مالی می کنید تا تعداد بیشتری از افراد آن را ببینند.

طبق آمارها ، 75٪ از کاربران اینستاگرام نسبت به این تبلیغات ، عکس العمل هایی مانند مراجعه به فروشگاه یا تماس با برندها از خود نشان می دهند. حتی اگر این افراد روی دکمه رجوع به وب سایت کلیک نکنند ، این عمل هنوز هم با ارزش است زیرا می توانید تا زمانی که از شما خرید کنند ، از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید.

پلتفرم و الگوریتم تبلیغات اینستاگرام به استراتژی های پیشرفته دسترسی دارد

اکنون که مشخص کردیم که چند کاربر اینستاگرام در حال فعالیت در این شبکه اجتماعی حضور دارند و احتمال خرید آنها از شما چقدر است ، بیایید در مورد چگونگی استفاده از تبلیغات اینستاگرام به نفع شما صحبت کنیم.

همانطور که اشاره شد ، اینستاگرام چند سال پیش توسط مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک خریداری شد. به همین دلیل ، قابلیت های اینستاگرام به سرعت گسترش یافته و شروع به تطبیق با قابلیت های فیس بوک می کند. فیس بوک به دلیل داشتن یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های تبلیغات شبکه های اجتماعی شناخته شده است. شما می توانید با توجه به سن ، علاقه ، رفتار و موقعیت مکانی در فیس بوک به مردم تبلیغ ارائه کنید، این بدان معنی است که هم اکنون می توانید همین کار را در اینستاگرام هم انجام دهید.

می توانید در میان 333،333،333 کاربر اینستاگرام که از قبل قصد خرید دارند ، مخاطبان خاص خود را انتخاب کنید. اینستاگرام علاوه بر گزینه های هدفمندی که در بالا ذکر شد ، قابلیت بازاریابی گسترده ای که فیس بوک ارائه می دهد را دارد !

افراد سرد افرادی هستند که قبلاً نام تجاری و کسب و کار شما را ندیده یا نشنیده باشند. باید بتوانید از این دسته از افراد هم بهره مند شوید و آن ها را به سمت کسب و کار خود سوق دهید که با تبلیغات اینستاگرام این کار بسیار آسان شده است. بازاریابی به معنای هدف قرار دادن مجدد افرادی است که به شکلی نام تجاری و کسب و کار شما را قبلاً دیده یا شنیده اند.

متداول ترین شکل بازاریابی هدف قرار دادن بازدید کنندگان وب سایت شما است که هنوز خریدی انجام نداده اند. (یا فرم تماس با ما را پر نکرده اند ) تبلیغات اینستاگرام این خدمات را هم به شما ارائه می کند!

شما می توانید مخاطبان سفارشی را بر اساس درگیری های پست اینستاگرام ، لیست های ایمیل مشتری ، بازدیدهای ویدئویی در اینستاگرام و موارد دیگر ایجاد کنید. تعجب خواهید کرد که دیگر شبکه های اجتماعی که مدت زمان طولانی از تأسیس آن ها می گذرد ، برخی از قابلیت های هدفمندی که اکنون اینستاگرام در اختیار شما قرار می دهند را ارائه نمی کنند. داشتن این گزینه ها به شما امکان می دهد تا استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود را به سطح های بعدی برسانید و با تبلیغات اینستاگرام خود به نتایج بیشتری برسید.

آموزش

آموزش بازاریابی شبکه اجتماعی یکی از مهم ترین رکن های شروع به کار تبلیغات در فضای مجازی است و ما پیشنهاد میدهیم حتما در این مورد تحقیقات بعمل بیاورید.